چاپ نایلون تبلیغاتی

می توانیم از چاپ نایلون تبلیغاتی  برای تبلیغ محصولات خود کمک شایانی بگیریم. آیا می توان از هر نوع نایلون تبلیغاتی برای تبلیغ کالا یا محصول خاص خود استفاده نمود؟ باید دانست که عوامل زیادی در جذابیت چاپ نایلون تبلیغاتی موثر است. در این مقاله به توضیح این موارد خواهیم پرداخت:

برای افزایش سوددهی در تولید و عرضه ی محصولات روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از این راهکارها استفاده از تبلیغات و چاپ نایلون تبلیغاتی است. یک تبلیغ حرفه ای و می تواند بسیار کارساز باشد و رقیبان تبلیغاتی را به راحتی حذف نماید. استفاده از چاپ نایلون تبلیغاتی یک روش بسیار موثری است که موجب می شود نظر مشتریان را به با یک شیوه ی آسان به سمت خود جلب کند از آنجا که اکثر کالاهای مورد نیاز اشخاص درون کیسه های پلاستیکی قرار می گیرند و جابجا می شوند، می توانند نقش بسیاری را در ایجاد تبلیغات گسترده داشته باشند. پس آن ها را نباید بی ارزش بپنداریم. می توانیم از چاپ نایلون تبلیغاتی  برای تبلیغ محصولات خود کمک شایانی بگیریم. آیا می توان از هر نوع نایلون تبلیغاتی برای تبلیغ کالا یا محصول خاص خود استفاده نمود؟ باید دانست که عوامل زیادی در جذابیت چاپ نایلون تبلیغاتی موثر است.

در چاپ نایلون های تبلیغاتی که نظر مشتریان را به خود جلب کند عوامل بسیاری موثر واقع می شود از این نواع عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. چاپ نایلون تبلیغاتی نه تنها باید با کیفیت داشته باشد بلکه باید رنگارنگ و جذاب نیز باشد.

۲. جنس نایلون تبلیغاتی بهتر است از مواد درجه یک تولید شده باشد. مواد تولید نایلون نباید درجه دو یا سه باشد.

۳. طراحی چاپ نایلون تبلیغاتی نیز باید طوری باشد که بیننده را جذب کند. یعنی باید دارای طرحی زیبا باشد.

۴. نایلکس و نایلون تبلیغاتی دارای چاپ لوگو، تصویر نوشته، و یا ترکیبی از این ها است. که با توجه به سلیقه ی مشتریان چاپ انجام می پذیرد.

۵. در مورد رنگ زمینه ی این نوع چاپ نایلون تبلیغاتی باید گفت که طبق درخواست مشتریان نگ زمینه انتخاب می شود اما به طور معمول از رنگ زمینه ی روشن یا رنگی استفاده می شود.

نایلون  ها از چه چیزی تشکیل می شوند؟

امروزه چاپ نایلون در تمامی کشورها رواج زیادی یافته است. نایلون و نایلکس  به عنوان یک محصول کارآمد و به صرفه در پک کردن سایر محصولات بکار می رود. از نایلون برای مصارف غذایی، تجاری و صنعتی استفاده می شود و در این زمینه ها بسیار پر مصرف اند. نایلون ها از مواد پلیمری خاصی چون پلی آمید تشکیل می شوند که کشسانی و درصد خلوص نیز بالایی دارند. پلی اتیلن ها مواد تشکیل دهنده ی نایلون اند که دارای قابلیت های ویژه ای چون انعطاف پذیری مناسب، مقاومت شیمیایی و ضربه ای بالا هستند. حلالیت پلی اتیلن ها در صورتی انجام می شود که در هالوژن هیدروکربن ها گرم شوند. پس در دمای اتاق پلی اتیلن ها به صورت نامحلول اند و به راحتی اکسید نمی شوند.

پلی اتیلن ها با داشتن نقطه ذوب پایین، از پرمصرف ترین پلیمرهای جهان محسوب می شوند. از آنها در صنعت بسته بندی مواد غذایی نیز به وفور استفاده می شود. با توجه به کارایی بالای نایلون و نایلکس ایراد بزرگی نیز دارد که دوستداران محیط زیست را با نگرانی مواجه می کند و آن تجزیه ناپذیر بودن مواد ساخته شده از نایلون و پلاستیک است. چون بسته بندی با نایلون بسیار مقرون به صرفه تر از سایر محصولات بسته بندی است نمی توان استفاده از نایلون را به علت عدم تجزیه پذیری آن نادیده گرفت. سبک بودن، زیبایی و قابل حمل بودن نایلون از دیگر ویژگی های منحصر به فرد نایلون و نایلکس است و در فروشگاه ها از نایلون استفاده ی زیادی می شود وقتی مشتری به فروشگاه مراجعه می کند کالاهای خریداری شده را در کیسه های پلاستیکی یا نایلونی تحویل می گیرد و به منزل می برد.

شیوه های چاپ تبلیغاتی نایلون

در چاپ نایلون تبلیغاتی معمولا چند میلی متر فضا در اطراف کادر تصویر تبلیغاتی قرار می دهند تا با برش هایی که برای هر نایلون در نظر میگیرند به صورت تصادفی متن یا طرح چاپی کات نشود. آنگاه  نوبت ایجاد فرم چاپی مورد نظر برای کالاست. سایز فرم چاپی باید متناسب با طرح  مد نظر باشد و تعداد را در آن مشخص می کنند. یک روش چاپی دیگر چاپ هلیوگراور است. که در این نوع چاپ کیفیت ها بسیار فوق العاده است و وضوح تصویر و متن نیز عالی است. انتخاب این نوع چاپ می تواند بهترین انتخاب باشد. استفاده از این نوع چاپ برای تیراژهای بسیار زیاد  پیشنهاد می شود. چون در چاپ هلیوگراور از سیلندر مخصوصی استفاده می شود.

 باید ذکر کرد که در چاپ فلکسو از کلیشه های لاستیکی انعطاف پذیری استفاده می شود. سرعت بالای چاپ فلکسو بر روی محصولاتی چون نایلون، یکی از ویژگی های بسیار خوب این نوع چاپ است. یکی دیگر از این نوع چاپ ها چاپ سیلک اسکرین بر روی نایلون است که کاربرد زیادی در صنایع گوناگون دارد. این روش چاپ به صورت دستی و یا ماشینی، انجام می پذیرد. از مزایای شاخص این شیوه، قابلیت چاپ بر روی سطوح مختلف و متفاوت است. برای چاپ روی سطوح متفاوت گود، کروی، منحنی، گرد، محدب، صاف و … از روش چاپ تامپو استفاده می گردد.

پلی اتیلن های خشک و ضربه پذیری وجود دارند که مقاومت چندانی ندارند و ضخامت کمی نیز دارند به این نوع پلی اتیلن ها نایلکس گفته می شود. شفافیت کم و ضخامت نه چندان زیاد نایلکس باعث شده است که نسبت به نایلون کارایی کمتری داشته باشد. از  نایلکس بیشتر در ساخت و تولید کیسه های زباله، دستکش یکبار مصرف،کیسه های فریزری، سفره های یکبار مصرف و … می باشد. سلفون نمونه دیگر از نایلکس است که جنس آن از پروپیلن می باشد این ماده در دمای اتاق به شکل شیشه ای است، شکنندگی آن نسبتا بالاست اما استحکام خوبی نیز دارد. از سلفون ها در صنایع غذایی برای بسته بندی مواد غذایی، کاورهای بیمارستانی، روکش های کتاب، روکش میز و صندلی و … استفاده می شود.

از مزایای دیگر استفاده از چاپ نایلون تبلیغاتی :

اگر کیفیت و جنس نایلون تبلیغاتی مناسب و خوب باشد  توسط مشتری دور انداخته شده  و به عنوان یک محصول قابل استفاده از آن در موارد ضروری مثل خرید مجدد  استفاده می شود. یا ممکن است دست به دست چرخیده شود و چاپ نایلون تبلیغاتی نیز موجب جلب نظر مخاطبان دیگر گردد.

در دنیای امروز که تبلیغات روش های متفاوتی دارد استفاده از چاپ نایلون تبلیغاتی گزینه ی بسیار مناسبی می تواند باشد.

بازدیدها: 42

Buy now
Call Now Button